23 czerwiec 2017

O nas

 
 
Portal PrzyjaznyWroclaw.pl powstał z pasji, marzeń i planów, jak również dumy, że pochodzimy z Wrocławia i nadal pozostajemy jego mieszkańcami. Mieszkańcami pięknego, magicznego i zachwycającego miasta. Co ważne, miasta bardzo przyjaznego - zarówno dla odwiedzających go ludzi, jak też zadomowionych tu na stałe obywateli.

 

Pragniemy się Wam przedstawić jako zgrany zespół ludzi, których połączył zapał, ogromne chęci, ciekawość świata i kreatywność. Nie jesteśmy związani z żadnym ugrupowaniem politycznym, nie głosimy żadnych idei, nie narzucamy poglądów. Jesteśmy tu dla Was i pragniemy budować przyjazne relacje z Wszystkimi, którym bliski jest Wrocław. Staramy się unikać tematów drastycznych, kontrowersyjnych czy niesmacznych, pozostawiając je prasie brukowej i tabloidom.

 

Naszym celem jest, by PrzyjaznyWroclaw.pl stał się lubianym przez Naszych Odbiorców wrocławskim portalem. I nieważne czy jesteś rodowitym Wrocławianinem, jego wielkim miłośnikiem, częstym gościem czy nowo przybyłym mieszkańcem. Tak samo serdecznie Witamy Cię na naszych stronach i zachęcamy byś pozostał z Nami na dłużej... 

 

Pragniemy zaznaczyć, że jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie Naszych Czytelników. Połączenie sił w tworzeniu najbardziej przyjaznego portalu w sieci to początek. Pozostanie razem to postęp, a wspólne redagowanie z Waszym udziałem to sukces.

 

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

  1. soja sushi
  2. sauce soja tamari naturellement fermentée sans gluten sushi amp sashimi douce sucrée
  3. natalerzu.pl

Ostatnie komentarze

Partnerzy